Четвер, 16.05.2024, 03:17

Головна » 2014 » Листопад » 21 » Здоров’я – головне багатство
Здоров’я – головне багатство

Під такою назвою  30 жовтня 2014 року в Петриківській районній бібліотеці  пройшло чергове засідання клубу «Від усієї душі». Захід був присвячений пропаганді здорового способу життя. Адже турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, турбота про своє здоров’я повинна бути способом  життя. Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватись, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров’ї.

У ході заходу наші шановані гості мали змогу поспілкуватися  з районним лікарем фтізіатром Карякою Наталією Іванівною, яка із задоволенням надала консультативні поради з різних питань щодо покращення здоров’я в; згадали назви лікарських рослин  в процесі вікторини, ознайомилися з квітковим гороскопом. Із великим ентузіазмом  та задоволенням усі учасники поділилися рецептами лікування ,якими лікуються їхні родини. А ми в свою чергу, пообіцяли випуск збірочки «Рецепти народної медицини від учасників клубу».

Закріпили нашу зустріч  приємним спілкуванням за чашечкою запашного трав’яного  настою, і кожен отримав  вітамінний подаруночок , який із задоволенням допомогли нам придбати Дзоз М.О. та Шишацька Ю.В.

Ми завжди раді спілкуванню з нашими читачами, людьми не байдужими, людьми, які прагнуть поділитися чимось корисним, іноді сокровенним, людьми, які люблять пісню, мову, книгу, все навколо себе… Нехай здоровиться усім нам, нашим родинам і всій Україні.

Переглядів: 580 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »