Вівторок, 14.05.2024, 17:30

Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Воїн крізь віки й століття
Воїн крізь віки й століття

14 жовтня Україна відзначає День захисника України, День Українського козацтва, яке святкують одночасно з одним з найвеличніших християнських свят - Покрови Пресвятої Богородиці. Козацтво України вважало Пречисту Богородицю своєю покровителькою і заступницею. Це свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний.

День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

У читальній залі Петриківської районної бібліотеки організовано книжкову виставку для широкого кола користувачів «Воїн крізь віки». Бібліотекар  Пікуш Світлана провела  однойменний огляд літератури на задану тему з користувачами книгозбірні. Захід сприяв розширенню знань користувачів про життя запорізького козацтва, розкриттю його феномену, усвідомленню того, що пам’ять про волелюбних, сміливих лицарів сонця і степів – духовне надбання України і спонукає до наслідування кращих козацьких рис.

Переглядів: 398 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »