Вівторок, 14.05.2024, 12:13

Головна » 2013 » Серпень » 12 » «Влада-бібліотека-громада: приєднуймося до електронного урядування»
«Влада-бібліотека-громада: приєднуймося до електронного урядування»

7-8 серпня 2013 року в Регіональному тренінговому центрі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія Центральна бібліотека ім.М.Л.Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва проводила міжрегіональний семінар «Бібліотека як складова електронного діалогу громади і влади». Бібліотекар читального залу Петриківської районної бібліотека Мороз Софія Іванівна була учасником цього семінару.

У ході семінару було проведено навчання по наданню користувачам бібліотек е- послуг, а саме як знайти роботу через Інтернет, замовлення проїзних пасажирських документів      на залізничний транспорт, електронне оформлення заяви на вступ до вищого навчального закладу, подання фізичними та юридичними особами податкової звітності, подання декларації про майновий стан і доходи фізичної особи, отримання виписки із системи персоніфікованого обліку, отримання виписки з пенсійної справи про суму призначення пенсії, перевірка наявності земельної ділянки тощо.

Поспілкувалися за допомогою програми Скайп з представниками однієї з публічних бібліотек Естонії та дізналися про участь бібліотек Прибалтики в проектах е-урядування.

Було презентовано практичний посібник «Влада-бібліотека-громада: приєднуймося до електронного урядування», в якому узагальнено  досвід бібліотек України та зарубіжжя.

Розроблено покроковий план дій з підготовки бібліотек     до надання послуг е-урядування.

Переглядів: 802 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2013  »