Понеділок, 13.05.2024, 23:46

Головна » 2013 » Березень » 1 » "Ви лиш погляньте як малюють наші діти..." в рамках бібліотечного проекту "Мистецькі грані"

За Указом Президента України В.Ф.Януковича 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості в Україні.

Презентація «Мистецькі грані» буде традиційною, протягом 2013 року буде проведено низку авторських виставок художніх робіт вихованців дитячої художньої школи ім. Т. Я.Пати.

28 лютого 2013 року в читальному залі пройшла презентація робіт учнів Петриківської дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати  «Ви лиш погляньте, як малюють наші діти.

На виставку представлені роботи учнів Ноздрань Ані – рисунок, Коваленко Вікторії – живопис, Кисіль Євгенії – композиція (Петриківський розпис).

У відкритті виставки взяли участь: працівники відділу культури і туризму Петриківської рда  Стасовська Н.О. і Брижа Л.Л.., викладачі Лукяненко Л.М., Кравець Л.Ф., Бережна Н.М., Пікуш Т.А., в. о .директора РКЗК «Петриківська ЦБС» Шумейко Н.С., учні дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати.

Працівники Петриківської районної бібліотеки показали презентацію світлин, переглянувши які, всі присутні побачили свята та будні дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати.

Виставка триватиме на протязі березня місяця, відвідувачі мають змогу свої бачення залишити у книзі відгуків, яка знаходиться в читальному залі районної бібліотеки.

Жителі Петриківки завжди залюбки відвідують виставки робіт вихованців дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати, які постійно експонуються в районній бібліотеці  і отримують насолоду від перегляду їх.

Переглядів: 671 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2013  »