Середа, 15.05.2024, 13:30

Головна » 2014 » Січень » 21 » Важлива подія року в житті бібліотек - відкриття Інтернет - центрів
Важлива подія року в житті бібліотек - відкриття Інтернет - центрів

20 грудня 2013 року в РКЗК «Петриківська ЦБС» (Петриківська районна бібліотека таПетриківська районна бібліотека для дітей) відбулась значна подія - відбулося відкриття центру «Вільний доступ до Інтернет». Такі ж центри відкриті і  в 2 бібліотеках Петрикіського району – КЗК «Петриківська селищна бібліотека», КЗК Лобойківська сільська бібліотека». Ці інтернет-центри  створено за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс,  програми «Бібліоміст-Україна». Першочерговим  завданням цих центрів є  сприяння позитивному розвитку громад Петриківщини через навчання бібліотекарів та користувачів використанню сучасних комп’ютерних технологій та можливостей Інтернет, а також  надання вільного, безкоштовного доступу до світових інформаційних ресурсів широкому загалу населення.

Завдяки проектам одне з основних завдань бібліотеки - забезпечення читачів оперативним доступом до різносторонньої інформації – набуло реальності.

Збільшився потенціал бібліотеки в наданні різноманітної інформації і звичайно значно зросла якість обслуговування читачів, оскільки до наявних друкованих матеріалів бібліотеки додались електронні повнотекстові видання.Інтернет допомагає задовольнити найрізноманітніші запити читачів на інформацію, в тому числі і на ту, що відсутня в бібліотеці.

Радість важливої події із працівниками бібліотеки розділили представники районної державної адміністрації ,  районної ради ,громадськість селища, партнери, спонсори, користувачі бібліотек. Слова вітання та вдячності звучали від Бельмас В.Т.,Малецької Н.В.,Голуб В.І.,Ямпольського В.П., Пікуш М.І.,колег із сусіднього Царичанського району.

привітання від керівника апарату Петриківської РДА Бельмас Валентини Тарасівни

відкриття в районній районній бібліотеці- урочистий момент

відкриття в районній бібліотеці для дітей - історичний факт

вітання від учнів-користувачів Петриківської НСШ ( сценка "Два кума")  керівник Миколенко Є.М.

музичне вітання вихованців дитячої музшколи (керівник Лісна А.В.)

музичне вітання від читачки Саліченко Н.С.

слова привітання від голови  Петриківської селищної ради ветеранів Голуба Велеміра Івановича

теплі слова вдячності та привітання від партнера,  активного користувача бібліотеки Ямпольського Василя Павловича.

Переглядів: 566 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2014  »