Середа, 15.05.2024, 01:04

Головна » 2014 » Жовтень » 29 » Урок знань
Урок знань

1 вересня «Україна – єдина країна» . Під такою назвою пройшов  Перший урок  для учнів 7Б класу Петриківської ЗСОШ в приміщенні Петриківської районної бібліотеки , який підготували і провели  класний керівник Череповська Л.В. і бібліотекар читального залу Пікуш С.П.  Були присутні гості: директор РКЗК «Петриківська ЦБС» Насонова О.А., заступник директора по роботі з дітьми Шумейко Н.С., батьківський комітет 7Б класу.

Метою Першого уроку було  формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

Під час уроку Людмила Василівна  ознайомила  учнів з основними історичними подіями становлення державності України, всіляко намагалася  виховати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну.

Основний зміст Першого уроку  був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу.

На уроці учні читали вірші про Україну, символіку, традиції нашого народу. Батьки , діти і гості свята разом заспівали  пісню «Одна родина» .Нікого не залишив байдужим перегляд відеоролика «Єдина Україна» ,підготовлений бібліотекарями.

Наприкінці уроку діти переглянули відеоролик і заспівали пісню «Твори добро».

Творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Кожен має ставитися до оточуючих так, як хотів  би, щоб ставилися до нього. Навчаючись робити людям добро, ми за роки накопичуємо життєвого досвіту, який і робить нас мудрими. Потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим,  «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість.

Миру всім!

Переглядів: 449 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0