Четвер, 16.05.2024, 01:34

Головна » 2016 » Квітень » 11 » Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів-дітей
Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів-дітей

7 квітня 2016 року в РКЗК «Петриківська ЦБС» було проведено семінар «Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів-дітей». На семінарі були розглянуті актуальні питання роботи з дітьми, основні критерії роботи бібліотеки з цією віковою категорією висвітлила  директор РКЗК «Петриківська ЦБС» Насонова О.А.  Cьогодні Петриківська дитяча бібліотека набуває статусу інформаційного, культурно-дозвіллєвого центру, де успішно може поєднуватись книга і комп’ютер, м’яка іграшка і інтерактивна гра, творчість юних і дорослих.
Зробити бібліотеку яскравою, справити враження на сучасного користувача, показати нестандартний зміст і форму, внести ауру новизни – завдання не з легких. Бібліотечні працівники Петриківського району постійно працюють над підвищенням професійної компетенції з питань роботи з дітьми.

Заступник директора РКЗК «Петриківська ЦБС» по роботі з дітьми Шумейко Н.С.  ознайомила колег з питанням "Клуби за інтересами: нова якість, пошук та тенденції розвитку" а також підготувала методичні поради «Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів-дітей:з досвіду роботи районної бібліотеки для дітей».    З консультацією  « Сучасні форми і методи роботи з користувачами молодшого шкільного віку . Використання інформаційних технологій» виступила бібліотекар РБ Завалипіч О.В.

Переглядів: 454 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »