Середа, 15.05.2024, 19:17

Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Шлях довжиною в 95 років
Шлях довжиною в 95 років

1 жовтня 2015 року Петриківська районна бібліотека  відзначила свій   95-літній ювілей. Це добра нагода, щоб підвести підсумки минулого, дати оцінку сьогодення і поринути в майбутнє.    На урочисту подію з привітаннями до святково прибраної бібліотеки завітали представники місцевої влади, спонсори, колеги, ветерани бібліотечної справи, вірні друзі бібліотеки. Святкування відбувалося в читальному залі бібліотеки. Привітати бібліотекарів із ювілеєм закладу та Всеукраїнським днем бібліотек прийшли  вихованці дитячого садка «Сонечко» та музичної школи і  разом з керівником Найдюк Світланою подарували музичні вітання.

Підсумувала здобутки працівників на ниві бібліотечної справи директор РКЗК «Петриківська ЦБС»  Насонова Оксана Анатоліївна, а також провела екскурс  у минуле сторінками бібліотечної життя.    На святі вшанували ветеранів бібліотечної справи, які присвятили бібліотечній справі частинку або й усе своє життя.

Святковий настрій  та слова вітання прийшли подарувати дві одвічно сварливі бабки Параска (Бутко Ольга) й Палажка (Пікуш Світлана) сценічною композицією «Завітай до бібліотеки».

Багато добрих та теплих слів почули господарі заходу від гостей та постійних читачів. Бібліотека отримала подарункові книги від районної ради, подарунок від районної організації Партії «Відродження».
Щирі слова подяки, вітання прозвучали  від колег з ДХШ та ДМШ, Пікуш Л.М. (начальника районного архіву), Гречанової І.М., від постійних вдячних читачів – Максименко В.П.,Кириченко Л.П., Буряка І.Р.,від колег сільських бібліотек.    На своєму творчому шляху бібліотека досягла значних успіхів. Працюючи над оновленням та актуалізацією своїх ресурсів, пов’язуючи минуле і сьогодення з майбутнім, колектив бібліотеки демонструє високий професіоналізм та творчий підхід до справи . З нагоди відзначення ювілею бібліотека підготувала: медіа-презентацію «А розпочиналося все так…», фотобібліоколаж «Барви бібліотечного життя»; виставковий вернісаж  «Де ще знайти таку красу!»…

Наприкінці свята директор подякувала всім, то надавав матеріальну підтримку бібліотечній установі  протягом багатьох років, і в тій чи іншій мірі, покращував належне існування закладу  і  створення  комфортного обслуговування наших користувачів -  це Ярмолюк І.С. , Рудовол С.І., Шишацька Ю.В., Підпарубочий В.О., Бондар А.М.,Ямпольська О.І.,Запорожан І.М.,Батюк А.В., Дубовка Є.Ф., Шеремет А.В., Лісна А.І., Маркевич В.М., Дзоз М.О., Богомаз К.Ю., Мосійчук Т.Л., Павленко П.О., Могильний Б.М.,та  ін.

Бібліотека лікує душевні рани, допомагає впоратися з недугами, піднімає на вершини духу. бібліотека - це головне джерело інтелекту, без якого Україну  не підняти.  Нехай щастить усім і здоровиться,  буде мирне небо і злагода.

Переглядів: 464 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »