Середа, 15.05.2024, 19:19

Головна » 2016 » Березень » 4 » «Родина, як зірка єдина»
«Родина, як зірка єдина»

Клуб  за інтересами «Від усієї душі» при читальному залі Петриківської районної бібліотеки діє понад   6 років. Цікава та різноманітна робота цього клубу. Саме тут, під час заходів, поєднуються інтереси різних поколінь, виникає відчуття соціальної повноцінності та причетності до добрих справ, поваги з боку оточуючих. Кожне засідання проводиться з елементами театралізації, мультимедійними презентаціями, у формі невимушеного спілкування.

2 березня 2016 року відбулося чергове засідання ,яке складалося з двох частин. Перша частина присвячена святу 8 березня, а друга – історії з життя  подружжя Лісних Олександра Івановича і Катерини Тарасівни    .   Святково, дещо загадково,   прикрашена читальна зала бібліотеки сприяла теплому, щирому проведенню дійства за вміло складеним сценарієм бібліотекарем читального залу Пікуш С.П., яка щоразу вкладає душу в підготовку до зустрічі з клубівцями. Присутні на деякий час "пірнули" в море  весни,кохання, адже воно супроводжує людину все життя і є початком всього прекрасного. Спогади, вітання, екскурси в минуле, розповіді, цікаві випадки, побажання... Зі святом прийшли привітати учні Петриківської дитячої музичної школи: Шейко Нікіта,  Манейло Настя, Купренко Рома. За допомогою казково перевтілених  бібліотекарів: КралічекЛ.І., Бутко О.В.,  Потапенко Ю.В., Завалипіч О.В.. Усик С.В., всі присутні зробили невелику подорож у дитинство, поринувши у світ  казки.  Були проведені різноманітні музичні конкурси .  Прозвучали вітання ювіляру – Лісному О.І. , якому виповнилося  80 років.  Зал, наповнений людьми, здіймався від оплесків за кожну заспівану пісню, прочитаний  власний вірш Ганни Насонової «Ми славимо жінку», за вірші Дементьєва у виконанні Ямпольської Олени. Також переглянули фільми про подружжя Лісних «Музика звучить в душі», а привітати ювіляра завітали народний фольклорний  ансамбль «Журавочка». Літературне обрамлення, інтелектуальність засіданню клубу  принесли  працівники бібліотеки, організувавши  книжкові виставки: «Подорож у минуле і зустріч майбутнього» та «Це весни чудове свято». Сюрпризом для гостей стали ніжні квіточки крокусів   ,які виготовили бібліотекарі власноруч  з солодкими серединками для прекрасної половини людства.

Переглядів: 447 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »