Середа, 15.05.2024, 15:42

Головна » 2013 » Листопад » 1 » Пісня і гумор - усе від душі
Пісня і гумор - усе від душі

Якщо в календарі немає, а душа просить свята, то його потрібно негайно створити. Саме з цією метою  бібліотекарі Петриківської районної бібліотеки 24 жовтня 2013 року провели  ювілейне засідання клубу  «Від усієї душі»,  присвячене 5-річчю з  часу його заснування. Літніх людей об’єднали спільні інтереси і любов до книги, невимушеного спілкування, задушевної пісні та дотепного гумору. В урочистій і, водночас, невимушеній обстановці відмічали  ювілей клубу, згадували історію його створення, його діяльність  за всі ці роки. Ведучі Пікуш С.П.(бібліотекар читального залу)та Завалипіч О.В.(бібліотекар абонемента) тепло згадували та вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, подружні пари, бібліотечних працівників, які перебувають на заслуженому відпочинку, чоловіків та всіх активних членів клубу.

В пам'ять про колишніх  членів клубу, які відійшли у вічність, була запалена свіча.  На засіданні клубу звучали задушевні ліричні пісні, вірші, дотепний гумор. В програмі заходу – танці та пісні у виконанні вихованців дитячого садочка «Сонечко»(керівник Найдюк С.),

вірші у виконанні Горбулі Олександри та Бондар Марійки,

виступ ансамблю "Журавочка".

Впродовж  усього засідання в залі не вщухали голосні оплески та веселий сміх.

На закінчення свята гостей пригостили запашним короваєм, цукерками, фруктами та гарячим чаєм. сподіваємось, що у всіх і надовго залишаться приємні спогади і враження від засідання клубу «Від усієї душі». На закінчення заходу  присутнім побажали гарного настрою, любові в серці і музики в душі.

Переглядів: 739 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »