Середа, 15.05.2024, 09:43

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Підсумки роботи ЦБС за 2014 рік
Підсумки роботи ЦБС за 2014 рік

05 лютого 2015 року в Петриківській районній бібліотеці відбувся семінар-нарада на тему «Підсумки роботи ЦБС за 2014 рік. Пріоритетні завдання і напрямки роботи колективів бібліотек району на 2015 рік». У ході семінару були розглянуті питання удосконалення роботи, а саме :

• Сільські бібліотеки:реальний стан, проблеми,перспективи (Насонова О.А. – директор ЦБС);
  • Соціокультурна діяльність бібліотеки (Шумейко Н.С.-заст.директора по роботі з дітьми);
  • Форми і методи роботи з молоддю (Усик С.В.- бібліотекар РБ);
  • Знаменні і пам’ятні дати 2015 року (ПікушС.П. - бібліотекар РБ);
  • Методичні видання бібліотеки (Бутко О.В. – бібліотекар РДБ);
  • Бібліотечно-бібліографічна робота. Рекомендаційні списки літератури як засіб просування читання та реклами книги. (Потапенко Ю.В.);
  • Організація та використання бібліотечних фондів.Планові перевірки фондів на 2015 рік (Завалипіч О.В.- бібліотекар РБ) .

Було наголошено, що пріоритетними напрямками роботи  бібліотек Петриківської ЦБС залишаються – проведення масових заходів , подальше впровадження новітніх інформаційних технологій за всіма напрямками роботи,  формування всіма видами видань з метою якісного, оптимального задоволення запитів сіх категорій користувачів ,удосконалення інформаційно-пошукового апарату бібліотек, подальший розвиток бібліотек, аналіз впровадження інноваційних методів роботи з користувачами, популяризація українських народних звичаїв і традицій, подальший розвиток краєзнавчо-пошукової роботи, всебічне розкриття інформаційно- культурного потенціалу бібліотек.

Бібліотечним працівникам району були надані  рекомендації з популяризації літератури  по підготовці та відзначенню державних, релігійних та літературних ювілейних дат у 2015 році. Особливу увагу  було звернено на роботу з молоддю, впровадження  нових форм та методів популяризації книги та залученню юнацтва до проведення масових заходів.  Усім присутнім надано методичний матеріал в паперовому та електронному вигляді.

Переглядів: 610 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2015  »