Середа, 15.05.2024, 13:44

Головна » 2015 » Травень » 15 » «Пам'ять мого роду»
«Пам'ять мого роду»

З метою удосконалення і організації дозвілля людей похилого віку в Петриківській районній бібліотеці  вже стало традиційним   засідання клубу  за інтересами «Від усієї душі».

8 травня до 70-ти річчя з  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років  в Україні   в читальному залі  районної  бібліотеки  було проведено засідання клубу . Тема нашого заходу «Пам'ять мого роду» головними героями якого були    дві  родини :  Ямпольські  і Насонови.

Друга Світова війна доторкнулася – ні, це не те слово, - увірвалась у життя кожної української сім’ї, залишила свій спопеляючий слід і глибокі рани в серцях наших земляків.   Сьогодні можна багато чого прочитати про війну, переглянути кілометри кінодокументів, але це вже інше сприйняття, позбавлене живих емоцій, пропущене через фільтр часу. Роки йдуть і роблять свою справу. Люди, які здатні розповісти про свою фронтову молодість, ідуть із життя.

Так , як  тема  засідання «Пам'ять мого роду»  господині свята Пікуш С.П. і Бутко О.В. розповіли    і показали відеоролики «Сім’я, родина, рід»   про життєвий шлях:  Ямпольської Олени  Іванівни і  Ямпольського  Василя Павловича та Насонової  Ганни Федорівни і Насонова Миколи Дмитровича . Вони також поділилися спогадами про свої дитячі роки під час війни, та спогадими  про своїх близьких,  яких безпосередньо торкнулася страшна війна .

Кожне засідання закінчується піснею в супроводі самодіяльного композитора О. І.Лісного (соло і тріо з  Г.Раїльченком та В.Глущенком та чудовим співом воєнних пісень Р.Гречанової, разом з нею в унісон звучали голоси усіх запрошених.)

Завершилося свято традиційним чаюванням з пирогом  і солодощами .

Переглядів: 415 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »