Середа, 15.05.2024, 10:50

Головна » 2014 » Березень » 10 » Нове для працівників бібліотек
Нове для працівників бібліотек

Бібліотекарям постійно доводиться вчитися. Бібліотечні працівники відвідують різні семінари, тренінги, школи . Вчаться, як себе правильно презентувати, просувати книгу та читання. Ми самі вчимося і вчимо своїх читачів. Яким чином? Проводимо тренінги, консультації, організовуємо конкурси, рекламні кампанії, культурно-просвітницькі акції.
      27 лютого 2014 року в РКЗК «Петриківська ЦБС» для бібліотечних працівників Петриківського району було проведено тренінг по створенню бук трейлерів, який провела Спіріхіна Наталія Вікторівна,завідуюча відділом методико-соціологічної роботи та сприяння соціалізації молоді Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім.М.Свєтлова.
    У бібліотечній лексиці міцно прижився термін «буктрейлер». Буктрейлер — це сучасний спосіб розповісти про книгу. На зміну мало затребуваним книжковим виставкам у бібліотеки приходить новітній спосіб просування книг — відеоанотації книжок. У ролику не більше 3 хвилин, але інформація про книгу подається так, що відразу хочеться взяти і почитати.
Під час тренінгу демонструвалася мультимедійна презентація «Редагування аудіо»,вчилися працювати в спеціальних програмах.
Цей тренінг  проводився з метою просування книг за допомогою використання комп’ютерних мультимедійних технологій.
Цей та інші подібні тренінги надзвичайно корисні,оскільки бібліотекарі активно намагаються пристосуватися до нових реалій.

Переглядів: 475 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »