Четвер, 16.05.2024, 03:56

Головна » 2015 » Травень » 15 » Невідомі історії Дмитра Бондаренка
Невідомі історії Дмитра Бондаренка

14 травня 2015 року в приміщенні  Петриківської районної бібліотеки відбулася нарада бібліотечних фахівців в незвичному форматі. До Петриківської книгозбірні завітав   дніпропетровський  письменник  Дмитро Бондаренко, який із великим  задоволенням відгукнувся на запрошення відвідати наш славний  Петриківський край. На зустрічі  були присутні бібліотекарі району  та учні старших класів, які мають в арсеналі перші спроби пера. Все пройшло  в дусі живого спілкування, присутні почули уривки творів, у виконанні самого автора, задавали питання, які автор оцінив, як професійні, змістовні і конкретні. На закінчення зустрічі всі мали змогу придбати книги для себе особисто і бібліотек  за досить помірну ціну, а районна бібліотека отримала в дарунок 2 книги  «Кохати  по-дніпропетровськи» та «Красуні і бандити». На тлі зустрічі були оформлені  відеопрезентація  про автора  та книжкова виставка   « Митці рідного краю», на якій були  представлені твори наших земляків В.Земляного, Б.Шрубенка, С.Данилейка, Лесі Степовички та ін.

У програмі наради були ще заплановані і проведені консультації  бібліотекарями  ЦБС Потапенко Юлією, яка відвідала 15 квітня 2015 року  обласний семінар для працівників відділів обслуговування бібліотек для дітей «Інформаційне забезпечення потреб користувачів дитячих бібліотек традиційними та інноваційними методами»  та  Пікуш Світланою, яка відвідала обласну квітневу школу  для методистів ЦБС 28 квітня 2015 року на  тему «Бібліотечно-інформаційні ресурси та послуги для громади: сучасне бачення методиста» . Завершилося спілкування обговоренням почутого та побаченого і колективним фото напам’ять.

Переглядів: 394 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »