Четвер, 16.05.2024, 05:08

Головна » 2014 » Березень » 5 » Навчальна поїздка
Навчальна поїздка

За сприяння програми «Бібліоміст» в партнерстві з ГО Бюро аналізу політики  24-26 лютого 2014 року на базі Дніпропетровської ОУНБ ім.cлов’янських первоучителів Кирила і Мефодія відбувся тренінг «Основи фандрайзингу для публічних бібліотек». Учасником цього тренінгу була заступник директора по роботі з дітьми РКЗК «Петриківська ЦБС» Шумейко Наталія Степанівна.

Тренер Бобиренко Віктор Анатолійович дав слухачам знання, навички та вміння стосовно фандрайзингової діяльності. А також – натхнення – для усвідомлення того, що фандрайзинг – це пошук ресурсів і партнерів – як стратегічний напрямок роботи організації. Він також  навчав слухачів пошуку ресурсів на місцях, у місцевій громаді. Для цього необхідні знання про місцеві бюджети та «кухню» їх розподілу. Слухачі  отримали  знання, навички та вміння, що допоможуть:

•         Визначитись, навіщо потрібна фандрайзингова стратегія для перспективи організації;
•         Дізнатися, що важливіше – інституційна підтримка, чи підтримка проектів;

•         Погодитися/не погодитися з філософською думкою, що основні ресурси – це люди, талант та час;
•         Вимірювати корисність та ефективність фандрейзингової діяльності;
•         Дізнатися про можливості фінансування з бюджетів різних рівнів проектної діяльності сучасних бібліотек;
•         Дізнатися про основні «стовпи» бюджетної політики в Україні.
       Всі учасники щиро дякували головним організаторам тренінгу та ,зокрема, тренеру Бобиренку Віктору Анатолієвичу за плідне навчання та активне спілкування , обговорення актуальних проблем бібліотечної спільноти!

Переглядів: 604 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »