Понеділок, 29.04.2024, 02:10

Головна » 2017 » Березень » 22 » Мрій! Читай! Мандруй!
Мрій! Читай! Мандруй!

Цьогорічна виставка проект «Display-кросинг», яка подорожуватиме всією Україною,під назвою «Мрій! Читай! Мандруй!» завітала і до Петриківської районної бібліотеки. Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту «Display-кросинг» пов’язала з туризмом і це дуже добре. Усе в житті починається з малого. Саме тому надзвичайно важливим завданням, яке постає перед бібліотечними працівниками на сучасному етапі є розвиток туристичного краєзнавства, формування і розповсюдження інформаційних матеріалів про той чи інший об'єкт, населений пункт, особистість. Мета виставки-подорожі - популяризувати художню, науково-популярну літературу про подорожі, туризм; розповісти на всю Україну про свій рідний край, а також про важливість взаєморозуміння між народами; викликати інтерес і повагу до культури інших країн.
І світу не впізнаєш, не знаючи свого краю. Тож ми ,разом зі своїми читачами стартували у цікаву подорож.

Мандруємо,мріємо, читаємо!Наша виставка - подорож цікава своїм різноманіттям інформації. Тут тобі і подорожі з улюбленими героями та письменниками, полицею нижче- ми вже мандруємо Петриківщиною, проходимо її найкращими туристичними стежками,поринаючи у мальовничі простори нашого краю. Подорожуючи виставкою, кожен читач потрапляє у світ спогадів про, можливо, свої колишні мандрівки, заглиблюється у світ прекрасного із запропонованих нами книг про пригоди та подорожі відомих і невідомих героїв та авторів. Мріяти,Читати,Мандрувати – це цікаво,круто,сучасно,захоплююче!

Світлина від Oksana Nasonova. Світлина від Oksana Nasonova.  Світлина від Oksana Nasonova.

Переглядів: 870 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »