Середа, 15.05.2024, 11:20

Легкокрилі ластів’ята Петриківщини

Людині треба не багато:
                       Натхнення, віри, доброти,
                       Талант свій, як зерно, плекати,
                       Ним людям радість принести. :

Петриківська земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Приємно бачити , що і сьогодні Петриківщина повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість. Нещодавно побачила світ 5-а  збірка творчих талантів Придніпров’я «Ластів’ята». Серед авторів цього видання є дев’ять авторів з нашого Петриківського району, а  саме:Біленко Юлія, Миколенко Анна, Рула Яна (Петриківка), Маляр Станіслав,  Альбрехт Юлія,  Кривобок Ліза (Іванівка), Головаха Наталія, Пікуш Світлана , Голубцова Олена (Лобойківка), Решетняк Катерина ,Кравець Наталія (Шульгівка). Саме для них в Петриківській районній бібліотеці 19 листопада 2014 року відбулася презентація збірки.

Ми всі добре знаємо, що кожна дитина чимось захоплюється і любить поділитися цим з іншими.

Творчість завжди неповторна . Чогось шматочок на долоні у дитини дрімає і чим він стане, ніхто не знає. Чи квіткою, що радує всіх нині? Чи пташкою у гіллі на калині, метеликом яскравим і легким? Чи деревом, чи зайчиком швидким? Ви потрудіться добре всі, будь ласка, настане диво – оживе прекрасна казка.  І дійсно, в умілих руках наших дітей звичайні кольорові олівці чи фарби перетворюють чистий аркуш паперу на чудовий малюнок, аркуші кольорового паперу чи картону на дивовижні аплікації, кусочки тканини на м’які іграшки. Навіть звичайна газета чи списаний зошит стає посудом із пап’є-маше. А в гостей дитячої бібліотеки , які були головними героями на презентації , є особливий талант-талант літературної творчості. І та атмосфера добра, піднесення і захоплення була підтвердженням визнання творчості юних поетів. Кожен автор отримав у подарунок авторський примірник збірки. За доброю традицією бібліотекарі пригостили присутніх запашним чаєм та іменним тортом від шанувальника творчого слова Рудовола С.І.

Авторам 5-ї збірки творчих талантів Придніпров’я «Ластів’ята» найкращі наші побажання!

Районна бібліотека для дітей запрошує усіх  зацікавлених любителів поетичного

слова Петриківщини до співпраці щодо збору матеріалів для 6-ї збірки «Ластів’ята» .

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Переглядів: 657 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »