Четвер, 16.05.2024, 00:27

Головна » 2014 » Серпень » 8 » Краєзнавча палітра Петриківщини
Краєзнавча палітра Петриківщини

7 серпня 2014 року в РКЗК «Петриківська ЦБС» було проведено   інноваційний тренінг бібліотечних працівників  «Краєзнавча палітра Петриківщини»

Попередньо бібліотекарі підготували домашнє завдання

-    організувати в бібліотеці книжково-ілюстративну виставку краєзнавчої тематики , на яких було представлено матеріали про історію села,  про його людей. Яскравим доповненням до друкованої продукції (книжок, статей, періодичних видань) стали альбоми фотографій, літопис населеного пункту та інші матеріали.  Також було надано увагу перспективам розвитку території, планам на майбутнє;

Для підтвердження проведення заходів надати матеріали про назву організованої книжково-ілюстративної виставки, її розділи, цитати; сценарій проведеного масового заходу, відгуки читачів, фотоматеріали.

У програмі семінару-тренінгу:

Вступне слово Насонова О.А.(директор РКЗК “Петриківська ЦБС )

а) конкурс-представлення: «Невідомі сторінки з історії мого села, селища» (віднайти краєзнавчий матеріал про невідомі факти з історії свого населеного пункту, історію назви вулиці, легенду, відому людину, яка зробила внесок у розвиток села, ветерана чи діяча, котрий відомий своїми досягненнями і є вихідцем із села); б) година творчої ініціативи: «Моє село – моя маленька батьківщина»

-Презентація-сюрприз краєзнавчих матеріалів бібліотек Петриківського району

- Презеннтація збірки  “Вулиця мого життя. М.О. Тимошенко”

Консультація  “Краєзнавча робота сільської бібліотеки” Шумейко Н.С. заступник директора по роботі з дітьми . Бібліотекарям також було продемонстровано мультимедійні презентації: «Краєзнавча палітра Петриківщини» та «Петриківка на Ярмарку бібліотечних інновацій»

Переглядів: 591 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2014  »