Середа, 15.05.2024, 09:21

Головна » 2016 » Травень » 30 » Кожна людина - острів всередині себе, і він може побудувати міст до іншого, якщо... йому дозволять бути самим собою (Р. Роджерс).

25 травня 2016 року  читальна зала Петриківської районної бібліотеки вже вкотре  зібрала  постійних прихильників документального кіно про права людини.  Цього разу на засіданні кіноклубу медіа-просвіти з прав людини «Docudays UA Пектораль»  присутні ( учні10-А класу Петриківської середньої школи кл.керівник Щербина Н.П.) переглядали фільм  режисера Алєксандра  Ґореліка «Виховання Уляни».

Після перегляду старшокласники жваво обговорювали проблему «соціальне сирітство». Ця тема  була обрана не випадково, так як сирітство,як соціальне явище, є актуальним не тільки для Росії, а й для України також.

Кіноклубовці дуже перейнялися долею головної героїні Уляни. У стрічці ця дев’ятирічна дівчинка залишається «живою»,  «не зазомбованою» дитиною, не зважаючи на жорстку дисципліну збоку Братства нових святомучеників. Вона має свою точку зору і протистоїть правилам общини, які повісили на неї ярлик «генетично зіпсованої».

Разом з модератором Завалипіч Олесею учасники дійшли висновку, що діти - найбільш вразлива частина суспільства, яка потребуює захисту. Про те, які права мають наші діти в сім'ї та суспільстві, якими документами ці права закріплені, більшість з нас, на жаль, замислюється тільки в складних ситуаціях.

За підсумками дискусії можна сказати, що державі набагато простіше і дешевше перевиховати батьків, ніж створювати величезну купу інтернатів, які випускають у світ соціально неадаптованих членів суспільства. Також збоку держави повинен здійснюватися постійний контроль над ,так званими, релігійними, громадськими організаціями, які взяли на себе відповідальність за виховання дітей.

Переглядів: 510 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »