Вівторок, 14.05.2024, 04:53

Головна » 2013 » Квітень » 16 » «Космос - дорога без кінця»
«Космос - дорога без кінця»

12 квітня 2013 року в читальному залі Петриківської районної бібліотеки з нагоди Дня працівникі́в раке́тно-космі́чної га́лузі Украї́ни бібліотекарі Мороз С.І і Пікуш С.П. підготували виставку документних ресурсів «Космос - дорога без кінця».

В цей день в читальному залі пройшла зустріч з Батіним І.О. ветераном праці ракето-космічної галузі. У заході прийняли участь: заступник голови Петриківської районної організації ветеранів Батюк Л.В, секретар Петриківської районної організації ветеранів Орел Н.І, голова Петриківської організації ветеранів Голуб В.І., секретар Комуністичної партії України по Петриківському району Буряк І.Р., учні 8-б класу (класний керівник Решетняк  Л.М.), учні 7-б класу (класний керівник Копилова А.В.) учні Петриківської СЗШ, учні Петриківської НСЗШ з директором Гомзіковою Т.В. та вчителем Миколенко Є.М.

Розповідь ветерана праці ракето-космічної галузі Батіна І.О., який працював на  космодромі Байконур, всі зацікавлено слухали.

Після виступу Батіна І.О.,  заступник голови Петриківської районної організації ветеранів Батюк Л.В., вручила грамоту  від Дніпропетровської обласної організації ветеранів і разом з секретарем Петриківської районної організації ветеранів Орел Н.І. привітали зі святом. Потім було привітання та маленький подарунок директора Петриківської НСЗШ Гомзікової Т.В. і вітання учнів Петриківської НСЗШ (керівник Миколенко Є.О.).

Голова Петриківської організації ветеранів Голуб В.І. привітав Батіна І.О., подякував за роботу по патріотичному вихованню.

Переглядів: 637 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »