Вівторок, 14.05.2024, 04:29

Головна » 2016 » Січень » 5 » Кіноклуб ๑۩۩๑ПекторальDocudays UA๑۩۩๑ офіційно розпочав свою діяльність
Кіноклуб ๑۩۩๑ПекторальDocudays UA๑۩۩๑ офіційно розпочав свою діяльність

18 грудня У Петриківській районній бібліотеці відбулося перше засідання  Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини  ๑۩۩๑ПекторальDocudays UA๑۩۩๑.

Після короткої презентації планів клубу модератор  Завалипіч Олеся Валеріївна  запропонувала переглянути документальний фільм.

Відкрив кіноклубні покази фільм Мадлі Ляене «Абетка». У стрічці порушено важливі питання: про права людини, про право кожної людини на освіту, про те, чому з'являються ті чи інші соціальні проблеми, чому вони не вирішуються, і що можна зробити для їх вирішення.

Перший показ зібрав понад 30 кіноманів, більшість з яких – старшокласники Петриківської середньої школи (класний керівник Щербина Н. П) , студенти ПТУ-79, викладачі Коваленко Н. В. (Петриківська СЗОШ) та Дарадан О.І. (СПТУ-79).  В проведенні заходу юридичний супровід надавала працівник відділу  юстиції Синявська А.В.

Обговорення після перегляду було досить активним. Стрічка не залишила байдужим жодного з присутніх. Усі мали змогу висловити свою власну думку.

У діалозі бібліотекар Потапенко Ю.В. виокремила найголовніші для кожного питання – прав людини, людської гідності, поваги, толерантного ставлення і сприйняття людей, котрі лишилися заручниками ситуації, а також обговорили питання особистої відповідальності за слова і вчинки.

Отже, силою документального кіно про права людини,  бібліотекарі Петриківської районної бібліотекарі відтепер нестимуть правові знання для своїх відвідувачів. Кіноклубні зустрічі відбуватимуться  один раз на  місяць. Запрошуються до перегляду та обговорення фільмів усі бажаючі.

Переглядів: 493 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »