Вівторок, 14.05.2024, 18:47

Головна » 2016 » Липень » 26 » Християнство – історія та сучасність
Християнство – історія та сучасність

28 липня в Україні щорічно відзначається державна пам’ятна дата – День хрещення Київської Русі. Саме цього дня Православна Церква вшановує пам'ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності.

До святкування в Петриківській районній бібліотеці для широкого кола користувачів  у відділі абонемента презентована книжкова виставка «Християнство – історія та сучасність» .Виставка висвітлює історичну знакову подію для всього українського народу, містить багато православних книжок, з матеріалами першоджерел. Історичні відомості бібліотекарі також знайшли в книжках по історії України та в багатьох православних журналах. Не оминули цю тему й в художній літературі. Багато українських та зарубіжних письменників описали цю тему у своїх творах.  Ці твори  експонуються на виставці   і сьогодні мають неабиякий попит у користувачів.

Багато відвідувачів бібліотеки залюбки підходять до виставки, щоб  ознайомитися з цікавим матеріалом.Християнство  зіграло виняткову роль в історії нашої держави, житті суспільства, розвитку його культури, духовності та моралі. Дана тема викликала жваве обговорення і навіть суперечки. Важливо зазначити, що темою Хрещення Русі та взагалі темою релігії наразі цікавиться дуже багато людей.

Переглядів: 498 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2016  »