Вівторок, 14.05.2024, 16:18

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » «Документалістика: історія, герої, індустрія»
«Документалістика: історія, герої, індустрія»

Нещодавно, а саме 26-28 вересня, модератор кіноклубу «Docudays UA Пектораль» Завалипіч Олеся  відвідала   3-денний лекторій   «Документалістика: історія, герої, індустрія» у рамках проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA», який пройшов у м.Київ. Варто відразу зазначити, що документалістика – це дуже складний жанр. Людина, яка є модератором кіноклубу і працює з документальним  кіно, повинна володіти багажем певних знань і вміти роозумітися в матеріалах  фільму, який буде представляти на своєму засіданні. Документальне кіно має багатогранну структуру. При створенні фільмів подібного роду використовуються і різні техніки зйомки: постановочна, репортажна, архівні фотографії та відеоматеріали. Допомогу в розумінні фільмів надають саме такі лекторії.  Велике враження, напевне, залишилось від учасників. Надзвичайно цікаві та ініціативні особистості.

Спасибі  Катерині Горностай за цікавий та живий  лекторій! В ході лекції  з'явилося багато ідей, які неодмінно будуть реалізовані на практиці! Спасибі. Удачі. Творчих успіхів. Отже, зміни в  мисленні, в діях після лекторія  є — вони позитивні. Семінар пройшов на високому методичному рівні, змістовно, цікаво, науково обґрунтовано, підкріплено практичними завданнями. Здобуто багато цікавої інформації, яку можна використати у своїй роботі. .  Потенціал кіноклубу «Docudays UA Пектораль» при Петриківській районній бібліотеці – величезний!

Окрема подяка організаторам за надану можливість відвідувати тренінги та лекторії  і більше отримувати знань для подальшого просування правового виховання молоді та активних громадян.  Так тримати!

Переглядів: 825 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »