Середа, 15.05.2024, 08:39

Головна » 2016 » Листопад » 16 » «Діалог поколінь» у районній бібліотеці
«Діалог поколінь» у районній бібліотеці

4 листопада…День сонячний,осінній,теплий. Цього дня  в Петриківській районній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу «Від усієї душі» на тему «Діалог поколінь». Осінь в природі, осінь людського життя. Саме цій темі було присвячене наше засідання, яке спонукало нас до роздумів щодо подальшої долі кожного з нас, взаємозв’язку поколінь.

Головними героїнями зустрічі цього разу були чудові,прекрасні,мудрі жінки Петриківки Нагай Софія Сергіївна та Максименко Віра Павлівна. Ми пройшлися стежками їхнього життя  завдяки розповіді ведучих та відеофільмам, які вміло, цікаво монтує Світлана Пікуш. Долі героїнь різні, але кожна з них неповторна,цікава,де в чому повчальна…І що б не довелося кожній пережити, і Віра, і Софія Сергіівна повні любові до своїх рідних, друзів,повні оптимізму та душевного тепла. Після цих розповідей нас все дужче зближує,ми відчуваємо себе родиною,більше дізнаємося один про одного.

Розпочалося засідання,як завжди вітаннями. А вихованці дитячого садочка «Сонечко» своїм танком «Варенички» надали такого позитиву,що вистачило на весь день. І все пішло за планом.Бібліотекарі декламували вірш Н.Красоткіної «Скільки людині треба», показали мініатюру «Молодість і зрілість»,при чому всі вони виявили неабияке ораторське мистецтво. Кожна наша зустріч у бібліотеці –це нова історія про когось із учасників,нові знайомства,нові захоплюючі сюжети,нові враження,переживання. За цим стоїть титанічна робота прекрасних,ніжних,привітних професіоналів-бібліотекарів.

Переглядів: 363 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »