Середа, 15.05.2024, 07:52

Головна » 2014 » Березень » 13 » День творчої ініціативи бібліотекарів Петриківщини
День творчої ініціативи бібліотекарів Петриківщини
          Кожна професія поважає досвід. Так, від слушної поради не відмовиться навіть справжній професіонал своєї справи. Годі казати про молодих бібліотекарів, які особливо потребують підтримки старших колег в питаннях, пов’язаних з професійною діяльністю.   12 березня 2014 року в Петриківській районній бібліотеці проведено нараду бібліотечних працівників району « День творчої ініціативи». Обговорились питання участі структурних підрозділів Петриківської ЦБС в участі у конкурсі на кращу виставкову та краєзнавчу  роботу серед бібліотек району, а також прийняли участь у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач - 2014».
      Зі злободенними проблемами бібліотеки і культури виступила директор РКЗК «Петриківська ЦБС» Насонова Оксана Анатоліївна. В ході наради  були порушені наступні питання: організація фондів та каталогів,видавнича бібліотечна діяльність, активізація роботи клубів за інтересами та питання згуртування молоді навколо бібліотек району.
Заступник директора по роботі з дітьми Шумейко Наталія Степанівна ознайомила присутніх з матеріалами, отриманими на триденному тренінгу «Фандрейзинг для бібліотек. Комунікації задля просування»,який відвідала 24-26 лютого 2014 року.
Бібліотекар абонемента Петриківської районної бібліотеки для дітей Потапенко Юлія Вікторівна ознайомила бібліотекарів з матеріалами,знаннями та навичками,отриманими під час тренінгів,які провела тренер ТРЦ Дніпропетровської ОУНБ ім. первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія Шевченко Оксана Валеріївна.
Сільські бібліотекарі разом з персоналом центральної районної бібліотеки та дирекцією вирішують робочі питання, обмінюються досвідом роботи, проводять професійне спілкування.

Переглядів: 639 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »