Вівторок, 14.05.2024, 03:31

Головна » 2013 » Квітень » 16 » «Це все було: Згадаймо старі добрі листівки»
«Це все було: Згадаймо старі добрі листівки»

9 квітня  2013 року в читальному залі Петриківської районної бібліотеки пройшла презентація виставки-подорожі вітальних листівок «Це все було: Згадаймо старі добрі листівки», яку підготували бібліотекар читального залу РБ Мороз С.І., бібліотекар абонементу РБ Пікуш С.П., бібліотекар відділу комплектування Родочінова Р.С. На виставці експонуються 285 вітальних листівок. Це листівки: до Нового року та різдвяних свят, 1 травня, Дня Перемоги, Дня народження, Міжнародного жіночого дня 8 березня, просто вітальні листівки, запрошення, вітальні телеграми, вітальні листівки до Жовтневих свят.

Презентацію виставки зробила Мороз С.І., потім учні 10 –А класу Петриківської СЗШ (класний керівник Череповська Л.В.) розповіли про історію виникнення та існування вітальної листівки, переглянули листівки воєнних років.

Презентацію «Поштова листівка» продемонструвала  Пікуш С.П.

Потім пройшов огляд виставки-подорожі «Це все було: Згадаймо старі добрі листівки».

Підводячи підсумок хочеться вірити, що сьогодні, коли ми з вами у новому тисячолітті, так званому електронному спілкуванні через Інтернет, збережемо традицію наших пращурів і вітатимемо наших близьких і знайомих зі святами саме листівками. Щоправда, сьогодні листівок дуже велике розмаїття, ми знову повертаємось до вітальних листівок, які будуть популярними ще багато століть.

10 квітня 2013 року виставку-подорож вітальних листівок «Це все було: Згадаймо старі добрі листівки», яка експонується в читальному залі Петриківської районної бібліотеки відвідали учні 10-б класу (класний керівник Данильченко Л.Л.).

Бібліотекар читального залу Мороз С.І. розповіла про листівки, які були в 1943-44 рр.. Учні оглянули листівки воєнних років, потім бібліотекар абонементу Пікуш С.П. продемонструвала презентацію «Поштова листівка».

Потім діти з задоволенням переглянули виставку-подорож «Це все було: Згадаймо старі добрі листівки».

Переглядів: 1219 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »