Вівторок, 14.05.2024, 22:16

Головна » 2014 » Лютий » 14 » «Афганістан: 25 років пам’яті».
«Афганістан: 25 років пам’яті».
   О, Україно! Ніжно пригорни
       Усіх живих синів своїх, як мати,
   Щоб ми уже не бачили війни,
         Не чули щоб ніколи звук гармати.

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
.Воїни - інтернаціоналісти як ніхто знають справжню ціну війни і миру. І як ніхто вміють дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
14 лютого 2014 року в читальному залі Петриківської районної бібліотеки було проведено годину пам’яті «Відлуння афганських гір» для учнів 9 класу Петриківської СЗОШ (класний керівник Решетняк Л.І.)
         Експонувалася виставка документ них ресурсів «Була війна…Холодна, зла, жорстока…». Мультимедійна презентація «Афганістан: вони пішли, але не здалися» у поєднанні з піснею Олександра Розенбаума «Черный тюльпан» викликала у присутніх особливу зацікавленість. В своєму виступі ведучі заходу бібліотекарі  Пікуш С.П. та Завалипіч О.В. розповіли про те, як розпочалась, проходила і була завершена військово-політична спецоперація радянських військ
      Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети. Вічна їм пам’ять, а живим – мир та злагода.

Переглядів: 531 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »