Субота, 20.04.2024, 05:08

Головна » 2017 » Квітень » 10 » "Бібліотечне обслуговування в сільській місцевості : стан і перспективи»
"Бібліотечне обслуговування в сільській місцевості : стан і перспективи»

6 квітня пройшла нарада бібліотечних працівників

«Бібліотечне обслуговування в сільській місцевості :

стан і перспективи» за таким планом:

1.Вступне слово Насонової О.А . - директора РКЗК «Петриківська ЦБС»

«Організація роботи сільської бібліотеки»; дослідницька робота «Сільська бібліотека з погляду територіальної громади»; «Підсумки роботи бібліотек за 1 квартал 2017 року:активізація діяльності у сфері обслуговування».

2. "Інноваційний пошук - основа розвитку бібліотек у роботі з дітьми" - (заступник директора по роботі з дітьми Н.С.Шумейко); Організаційні питання щодо проведення районного етапу обласної літературно-краєзнавчої подорожі «Мандруємо рідним краєм». (26 квітня 2017 року)

3. "Сільська бібліотека: зберігаючи традиції, шукаємо нове" бібліотекар КЗК « Іванівська с\б» Маляр Т.І.

4. «Бібліотечна обробка документів» - ознайомлення з новими стандартами бібліографічного опису - бібліотекар комплектування РБ Завалипіч О.В.

5. "Використання соціальних мереж та веб-сайту для реклами послуг бібліотеки та роботи з молоддю" - (бібліотекар чит. залу РБ Пікуш С.П.), робота в рамках регіональної програми «Читаємо разом поетів Придніпров’я» (районний конкурс читців у травні).

6. Дискусії на тему: "Спілкуємося. Вчимося. Працюємо по-новому" у таких блоках:
- Сучасна бібліотека: синтез традиційних та інноваційних технологій;
- Бібліотека - центр громади: сучасне бачення; - Нові бібліотечні послуги: думка користувача, погляд громади;
- Сучасна молодь: інформаційні потреби та можливості їх задоволення;
- Бібліотечно-інформаційне обслуговування дітей: актуальні та результативні форми роботи.

7. Підведення підсумків семінару. Вирішення поточних питань.

Переглядів: 983 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2017  »